KURUMSAL

NEDEN CİBUTİ VE ETİYOPYA

Nora Global Lojistik olarak , Doğu Afrika taşımalarınızı en güvenilir, hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek için 2017 yılında Cibuti şubemizi açmış bulunmaktayız.

Cibuti Coğrafi konum olarak, Doğu Afrika bölgesine güvenli bir aktarma limanı niteliğinde (HUB) olup özellikle denize kıyısı olmayan Etiyopya’ya deniz taşımacılığı için tek giriş ve çıkış noktasıdır. Cibuti limanında bulunan şubemiz aracılığı ile ayni zamanda Güneyde bulunan tüm Somali bölgesine de (Barbera, Bossaso, Mogadishu limanları ve hinterlant bölgeleri) tüm lojistik ve deniz taşımacılığı faaliyetlerini, bölgedeki tecrübelerimiz ve faaliyetlerimiz sayesinde güvenle kontrol edebilir duruma gelmiş bulunmaktayız.

NORA & NORTRANSS GLOBAL LOGISTICS SARL. olarak, “Cibuti, Etiyopya ve Somali” ülkelerini kapsayan Doğu Afrika bölgesine yapacağınız yatırımlarınızda, lojistik ihtiyaçlarınıza olan hizmetimizi en güvenilir ve hızlı şekilde, 20 yıllık sektör deneyimimizi de ekleyerek, siz değerli iş ortaklarımıza sunmayı hedefliyoruz.